Jak wybrać producenta opakowań papierowych?

Opakowania jednorazowe stanowią jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania firm z branży gastronomii. Dzięki nim pracownicy mogą odpowiednio zaserwować potrawy lub zaoferować produkty spożywcze klientom. Ci z kolei zyskują możliwość wygodnego zjedzenia dania bądź bezpiecznego przetransportowania zakupionej żywności do domu.

To właśnie nasze przedsiębiorstwo Kiel-Pak – producent opakowań jednorazowych dla gastronomii – dostarcza wytrzymałe koperty i torebki papierowe różnym firmom działającym w branży spożywczej. Proponowane przez nas produkty dobrze spełniają powierzone im zadania, właściwie zabezpieczając jedzenie przed czynnikami zewnętrznymi, umożliwiając jego wygodne zaserwowanie. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Doświadczony producent opakowań papierowych – Kiel-Pak

Istniejąc na rynku jako Kiel-Pak już od 1992 roku, zdążyliśmy dogłębnie poznać jego specyfikę, nisze wymagające wypełnienia oraz potrzeby osób prowadzących firmy o charakterze gastronomicznym. Właśnie te aspekty sprawiły, że nasze przedsiębiorstwo działa od tak długiego czasu. Potrafimy bowiem dostosować się do potrzeb klienta, oferując mu opakowania, które doskonale wesprą jego działalność.

Zaufanie wielu klientów zyskaliśmy również za sprawą jakości naszych wyrobów. Z zaangażowaniem podchodzimy do procesu produkcyjnego, kontrolując każdy jego etap. Starannie projektujemy poszczególne opakowania, dobieramy materiały zgodnie z danym zastosowaniem oraz dbamy o solidne wykonanie każdej torebki i koperty. Dzięki temu nie ma możliwości, aby klient zawiódł się na którymkolwiek z naszych produktów.

Torebki papierowe, producent – opakowania o ogromnych możliwościach

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że różnorodne sklepy, lokale gastronomiczne, budki z jedzeniem, piekarnie czy cukiernie prezentują odmienne zapotrzebowanie w zakresie zaplecza. Również w obszarze opakowań te potrzeby są całkowicie inne. Aby móc je spełnić, dbamy o szeroki wybór oferowanych przez nas torebek papierowych. Jako producent opakowań działający na rynku już od wielu lat, mamy pewność, że każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje.

Papierowe torby, torebki i koperty

Wśród naszych propozycji widnieją różnorodne papierowe opakowania. Oferujemy modele klockowe z płaskimi uchwytami, jak i torby fałdowe pozbawione „rączek”, ale wyposażone w okna foliowe lub papierowe. Co więcej, w Kiel-Pak można zaopatrzyć się w torebki powlekane utrzymujące stałą temperaturę jedzenia. W naszej ofercie dostępne są także rozmaite opakowania powstałe z myślą o lokalach gastronomicznych, w tym koperty przeznaczone do serwowania różnorodnych dań typu fast food.

Papiery w rolkach i arkuszach

Jako producent opakowań papierowych Kiel-Pak nie ograniczamy się jedynie do tego typu wyrobów. Chcąc nieco rozszerzyć naszą ofertę, proponujemy rozwiązania w postaci arkuszy oraz rolek papieru.

Arkusze doskonale nadają się do pakowania mięs i wędlin, kanapek, hamburgerów czy frytek, a także owijania pieczywa czy wyrobów cukierniczych. Natomiast papier w rolkach sprawdza się w trakcie pieczenia różnorodnych potraw.

Kogo obsługujemy jako Kiel-Pak? Producent opakowań jednorazowych dla gastronomii

Za sprawą różnorodności dostępnych opakowań zyskaliśmy szerokie grono klientów, którzy nam zaufali. Co więcej, wciąż otrzymujemy zapytania ofertowe od kolejnych przedsiębiorstw z branży gastronomicznej, chcących wykorzystywać produkowane przez nas opakowania.

Wśród naszych klientów widnieją między innymi różne lokale oraz budki serwujące potrawy typu fast food czy firmy cateringowe dostarczające gotowe dania bądź diety pudełkowe. Obsługujemy również sklepy spożywcze, z wyrobami garmażeryjnymi, kawą i herbatą, wędlinami czy oferujące produkty na wagę. Z proponowanych przez nas opakowań korzystają także cukiernie lub piekarnie.

Co ciekawe, mimo że oferowane przez nas opakowania powstają przede wszystkim z myślą o gastronomii, niekiedy zgłaszają się przedsiębiorstwa, które widzą dla naszych torebek nieco inne zastosowania. Z tego względu proponujemy produkty również przedsiębiorstwom chcącym zapakować drobne upominki, aptekom czy drogeriom. Niekiedy z naszych opakowań korzystają również sklepy odzieżowe, wielobranżowe lub obuwnicze. Torebki dostępne u nas przydadzą się także w branży lotniczej.

Szerokie możliwości personalizacji torebek papierowych – producent opakowań

Budując ofertę, staramy się wykazać elastycznością w stosunku do potrzeb klienta. Dlatego oferujemy sporo rozwiązań, które różnią się na wielu płaszczyznach, w tym w zakresie wyglądu. Proponujemy torebki z rozmaitymi nadrukami – jedne mają za zadanie podnieść estetykę opakowania, inne zaś dodatkowo informują, do jakiego produktu spożywczego zostały przeznaczone.

Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego, że niekiedy wymagania klienta mogą wybiegać poza dostępne u nas opcje. W związku z tym oferujemy możliwość wykonania spersonalizowanej grafiki, a następnie naniesienie jej na wybrane rodzaje opakowań. Dzięki temu papierowe torebki wykorzystywane w lokalu lub sklepie jeszcze lepiej odzwierciedlą charakter działalności.